КАБІНЕТ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

  • Кабінет освіти та консультації пацієнтів на основі цифрових технологій – це перший в Україні унікальний освітній проєкт Асоціації кардіологів України за інформаційної підтримки фармацевтичної компанії Servier, створений з використанням сучасних технологій та відповідно до міжнародних рекомендацій щодо покращення прихильності пацієнтів до лікування.
  • «Відкриття кабінету – це наша соціальна місія і важливий крок на шляху навчання пацієнтів, поліпшення прихильності до лікування та ефективності терапії», – відмічає директор ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» Володимир Коваленко.
  • Саме в кабінеті пацієнти зможуть отримати більше інформації про серцево-судинні захворювання, зміну способу життя, подивитися навчальні відео про те, як правильно вимірювати тиск, пульс та навчитися це робити на практиці. Крім освітньої складової, кабінет передбачає присутність медичного працівника, який може відповісти на питання, показати, як правильно вимірювати тиск або ж допомогти встановити на телефон мобільні додатки – «Мій контроль тиску» і «Стенокардія під контролем». Згадані кардіологічні мобільні додатки допомагають контролювати показники артеріального тиску в домашніх умовах, відстежувати зміни, напади стенокардії та, у разі потреби, направляти результати лікарю для консультації, щоб він оцінив стан здоров'я пацієнта дистанційно. Тобто це сучасний дистанційний моніторинг із забезпеченням зв’язку лікар – пацієнт.
  • Кабінет освіти та консультації пацієнтів на основі цифрових технологій, який знаходиться в поліклініці ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска», – це перший в Україні проєкт, спрямований на освіту кардіологічних пацієнтів.
  • Кабінет працює в поліклініці з 10:00 до 14:00 години з понеділка по п’ятницю.

© Copyright 2021 | Проєкт Асоціації кардіологів України та ДУ ННЦ «Інститут кардіології імені М.Д. Стражеска» НАМН України за інформаційної підтримки Servier|All Rights Reserved
Ця сторінка є інформаційною, для призначення або корекції терапії, зверніться, будь ласка, до лікаря.